wtorek, 17 listopada 2015

Piesek z tulipanemWitam. Jest to mój pierwszy post na tym blogu. Będę tu dodawała postępy moich prac. Zapraszam do siebie na bloga. 


5 komentarzy:

 1. uroczy piesek, życzę powodzenia w blogowaniu i wielu radości z tego. Widziałam,że pytałaś o wklejanie banerów. Pod tym linkiem jest dobrze to wyjaśnione
  http://pomocnicy.blogspot.com/2012/10/jak-dodac-baner-do-bloga.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny piesek.

  U Taminy przy notce o SALu, widziałam że masz problem z banerkiem. Ja robię o w ten sposób:
  Najpierw banerek zapisuję sobie gdzieś na dysku komputera.
  Następnie wchodzę w ustawienia bloga i wybieram zakładkę UKŁAD, pojawi się taka jakby tabelka i będzie tam coś takiego jak "dodaj gadżet" więc klikamy w to i otworzy się okienko w którym szukamy gadżetu "obraz" - klikamy i otwiera się okno w którym jest tytuł (tutaj sobie wpisujesz co chcesz), podpis (możesz uzupełnić albo nie) i link ;) (tutaj skopiuję linka z notki z bloga o salu tj. http://taminacodzien.blogspot.com/2015/11/sal-z-dziewczynkami-organizacyjnie.html). Potem jest obraz możesz tam wrzucić obraz który masz zapisany na dysku albo albo dodać URL (na banerku klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy "kopiuj adres URL grafiki" i potem wklejamy ten obraz w tam gdzie jest opcja "z internetu". Ja zaznaczam często też opcję "zmniejsz aby dopasować". Teraz robimy ZAPISZ i banerek masz na blogu. :)

  Mam nadzieję że choć troszkę pomogłam :) W razie czego pisz http://rekodzielnikmarty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wielu próbach udało się. Dziękuję.

   Usuń
  2. Super :) Zauważyłam zaraz jak weszłam na blog ;)

   Usuń